>
www.oksystem.pl
tel. 600 254 837 grazyna.blaszczuk@gmail.comm
Przed przyjściem na zajęcia zapoznaj się z Regulaminem
Nauczyciel - Grażyna Błaszczuk

certyfikowany nauczyciel jogi wg. Metody B.K.S. Iyengara stopnia introductory II

Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Pedagogiki i Psychologii oraz studia podyplomowe na SGH w Krakowie i UMCS w Lublinie. Doskonaląc swoje umiejętności pedagogiczne i psychologiczne uczyłam dzieci, młodzież, studentów i nauczycieli.

Swoja przygodę z jogą rozpoczęłam w 2003 roku w Omśrodku Hatha Jogi u Leszka Kawy w Warszawie. Uczestniczyłam również w wielu warsztatach organizowanych przez różnych nauczycieli z Poliski i zagranicy. Poszukiwałam swojej drogi jogicznej, do chwili poznania szkoły Henryka Liskiewicza - nauczyciela jogi stopnia Intermediate Senior III. Dostałam się na trzyletni kurs nauczycielski, który ukończyłam. Zdałam egzamin końcowy otrzymując Certyfikat Instytutu Jogi Iyengara stopnia Introductory II. Brałam udział w wielu kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak: Rita Keller z Kolonii, Carine Biria z Paryża, Carlla Orerko z Nowego Jorku, Jaki Nett z Kalifornii. Specjalizuje się w terapeutycznym zastosowaniu jogi Iyengara.

W trakcie prowadzenia zajęć chcę się z Wami podzielić swoja wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej praktyki. Joga jest dla mnie możliwością poznania i pokonywania własnych ograniczeń. Wymaga otwartości i uważności umysłu. Nie pozwala na rutynę. Daje poczucie radości, odwagi i energii. Pokazuje, że ciągle można się uczyć i rozwijać. Praktyka asan (pozycji jogi) uczy stać na nogach dosłownie i w przenośni. Po dobrej praktyce świat wygląda inaczej. Joga to piękna sztuka. Polecam.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara i ciągle doskonale swoje umiejętności jogiczne.
img_src/lotus_KJ2.png
AKTUALNOŚCI:

KlubJoga wśród 10 najlepszych szkół jogi w Polsce !!!
Przeczytaj artykuły:
w 'Nowym Tygodniu' tutaj
w 'Super Tygodniu'
img_src/lotus_KJ2.png

Nowy plan zajęć
szczegóły tutaj

2014-06-15
Certyfikat Nauczycielski Introductory II
wydany przez B.K.S. Iyengar w Pune w Indiach potwierdzający ukończenie kursu nauczycielskiego
Reklama
TUTAJ ĆWICZYMY:

Klub ZNP, Chełm ul. Lubelska 18
Pon,Śr,PT 16:15-17:45,18:15-19:45
Wt,Czw 8:00-9:30

ZS Gastronomicznych i Hotelarskich
ul.Reformacka 13
Wt, Czw 18:15

KONTAKT:
tel. 600 254 837 grazyna.blaszczuk@gmail.co


©2015 KlubJoga. All rights reserved